69. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

OKR jest przeznaczony dla uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów i osób dorosłych, którzy mogą brać udział w jednej z czterech kategorii: poezja śpiewana,

Pamiętacie, że nasza biblioteka należy do projektu Mała książka - wielki człowiek? Dzisiaj do grona czytelników dołączył Igor! Za 10 odwiedzin i 10 zebranych naklejek otrzyma dyplom i niespodziankę. Ale tak naprawdę największym prezentem jest samo czytanie jak mawiała Wisława Szymborska to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.

FLAMENCO MUNDO - warsztaty FLAMENCO w Pieszycach

To był prawdziwy festiwal pasji i emocji, gdzie uczestnicy mieli okazję zgłębić tajniki flamenco zarówno w warstwie wokalnej, jak i tanecznej. Pod okiem doświadczonych instruktorów każdy mógł poczuć energię tej hiszpańskiej sztuki!

Wernisaż wystawy prac Mariana Wódkiewicza pt. „Sowiogórskie krasnale”.

Wystawę otworzyli Dorota Konieczna Enozel - Burmistrz Miasta i Gminy Pieszyce oraz Grzegorz Józef Kosowski - Starosta Dzierżoniowski.

W poszukiwaniu rodzicielskiej autentyczności

W poszukiwaniu rodzicielskiej autentyczności. W Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury w Pieszycach trwa seminarium „Jakiego przywództwa potrzebują dzieci?”, prowadzone przez Katarzyna Kubiczek - Laboratorium Relacji.

Dzisiejsze show było niesamowite! Iluzjonista Pan Magiczny przygotował..

Dzisiejsze show było niesamowite! Iluzjonista Pan Magiczny przygotował niezwykłe wydarzenie pełne magii i iluzji. Już od pierwszych chwil spektaklu zaczęliśmy wątpić w to, co nasze oczy widzą.

Przygotuj się na ekscytującą podróż do świata flamenco z FlamencoMundo!

Przygotuj się na ekscytującą podróż do świata flamenco z FlamencoMundo! Dołącz do naszych warsztatów FLAMENCO MUNDO - warsztaty FLAMENCO, gdzie nauczysz się tajników tego pasjonującego tańca oraz śpiewu.

Zapraszamy na magiczny pokaz iluzji w wykonaniu Iluzjonista Pan Magiczny!

Zapraszamy na magiczny pokaz iluzji w wykonaniu Iluzjonista Pan Magiczny! Przygotujcie się na niezwykłe przedstawienie, które zachwyci zarówno najmłodszych, jak i tych nieco starszych

Poniedziałek | 8:00 - 17:00
Wtorek | 8:00 - 17:00