Zapraszamy 28 czerwca o godzinie 18:00 do Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury w Pieszycach na wystawę prac Ilony Hachuły.

„Po godzinach pracy na pokładzie, używając resztek farb, pozwalając im mieszać się na kartonach pod wpływem kołysania się statku na wzburzonym Morzu Północnym fantazja na temat Morza Północnego - seria NORDA SEAWAYS - została stworzona.

Spektakl pt. „Zakazane dzieci" wg dramatu Artura Pałygi w wykonaniu TEATR NA LEWĄ

23 czerwca 2024 r. o godz. 19:00 w Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury w Pieszycach spektakl pt. „Zakazane dzieci" wg dramatu Artura Pałygi w wykonaniu TEATR NA LEWĄ.

W spektaklu wystąpią:

Dziś mieliśmy przyjemność gościć Krystian Cieleban

Dziś mieliśmy przyjemność gościć Krystian Cieleban, debiutującego poetę wraz z jego tomikiem poezji POLARYZUJĘ. Porozmawialiśmy o życiu, jego słodkiej oraz gorzkiej stronie.

3...2...1... WAKACJE czas start!

Wiemy, że długo na to czekaliście - oficjalnie ogłaszamy start zapisów na WAKACJE w Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury w Pieszycach.

"WAKACYJNA AKADEMIA PRZYGÓD"

Zapraszamy na prezentację tekstów z dwóch tomików online..

Zapraszamy na prezentację tekstów z dwóch tomików online (Cykl Pieśni Niepokornych cz. 1 oraz cz. 2), połączoną z etiudami teatralnymi, które wykona Paweł Ramiel Stolarski, a do których muzykę nagrał Piotr Migatulski.

Czy biedronki mogą być tygrysami?

Czy biedronki mogą być tygrysami? Test ryczenia nie pozostawiał żadnych wątpliwości. Bardzo dziękujemy „Biedronkom” z Przedszkole Publiczne nr 2 w Pieszycach za odwiedziny i piękne, kolorowe tygrysokoty.

Bądź jak tygrys. Albo jak kot kameleon..

Bądź jak tygrys. Albo jak kot kameleon. Albo jak nasze Smerfy z Przedszkole Publiczne nr 2 w Pieszycach. Odważne, pogodne i z humorem patrzące w przyszłość, dziękujemy za odwiedziny i piękne prace plastyczne

Gotowi na niezapomnianą przygodę z okazji Dnia Dziecka i początku wakacji?

Pogoda docelowo pokrzyżowała nam plany, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, mamy drugi termin, zapraszamy 5 lipca.

Gotowi na niezapomnianą przygodę z okazji Dnia Dziecka i początku wakacji?

Dziś sala widowiskowa w Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury w Pieszycach wypełniła się magią..

Dziś sala widowiskowa w Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury w Pieszycach wypełniła się magią i dźwiękami najpiękniejszych piosenek z bajek Disneya i Pixara.

Zapraszamy Państwa na Festyn gminny na Placu Niepodległości

Już 16 czerwca zapraszamy Państwa na Festyn gminny na Placu Niepodległości przy Panteonie Pamięci Narodowej!

Poniedziałek | 8:00 - 17:00
Wtorek | 8:00 - 17:00