Artystyczne ferie w MBP-CK - relacja

Dzień 5

Ostatni dzień naszych artystycznych poczynań dobiegł końca. Dzisiejszy dzień był bardzo napięty, ponieważ kończyliśmy nasze ptaszki z masy solnej, a także ozdabialiśmy oszronione lampiony. Punktem kulminacyjnym było przygotowanie wystawy, na którą bardzo licznie przybyli nasi goście. Artystyczne ferie w MBP-CK dobiegły końca, co dobre szybko się kończy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za świetną zabawę oraz Pani Edycie Chmielnickiej-Kozak za kreatywnie spędzony czas.

{gallery}galeria/artysytczne-feire-2017/dzien5{/gallery}

Dzień 4

Zdajemy relację z naszego pełnego artyzmu czwartego dnia. Dziś wykonywaliśmy oszronione lampiony, na koniec spotkania postanowiliśmy zamienić pracownię plastyczną w pracownię mody. Podzieliliśmy się na cztery grupy, każda z grupy według swojej wizji stworzyła eko strój, który później prezentowany był na wybiegu.
Zapraszamy wszystkich na wystawę naszych prac, które stworzyliśmy podczas "ARTYSTYCZNYCH FERII W MBP-CK" już jutro tj. 24 lutego o godz. 13:30 (sala plastyczna).

{gallery}galeria/artysytczne-feire-2017/dzien4{/gallery}

Dzień 3

Dzień trzeci naszych artystycznych poczynań dobiegł końca. Dziś tworzyliśmy serca z papierowej wikliny, nasze spotkanie przebiegło w dużym skupieniu, gdyż tego właśnie od nas wymagała ta technika. Efektem końcowym są ręcznie wykonane przez nas kolorowe serca.

{gallery}galeria/artysytczne-feire-2017/dzien3{/gallery}

Dzień 2

Drugi dzień artystycznej pracy w MBP-CK dobiegł końca, dziś wykonywaliśmy ptaszki z masy solnej. Nie marnowaliśmy czasu, gdy nasze ptaszki schły my zabraliśmy się za zrobienie monogramu. Kolejne dni przed nami pełnie niespodzianek i nowych umiejętności.

{gallery}galeria/artysytczne-feire-2017/dzien2{/gallery}

Dzień 1

Pierwszy dzień artystycznych ferii za nami, dziś wykonywaliśmy eko aniołki z tutki po ręczniku papierowym. Podczas tak twórczej pracy czas bardzo szybko leci, a rezultaty można zobaczyć na zdjęciach, ile osób tyle aniołków oczywiście każdy inny, wyjątkowy, oryginalny...

{gallery}galeria/artysytczne-feire-2017/dzien1{/gallery}