Zapraszamy serdecznie na X Pieszycki Jarmark Bożonarodzeniowy!

Czas na magię świąt i niepowtarzalną atmosferę! Przygotujcie się na niezapomniane chwile pełne radości i tradycyjnego bożonarodzeniowego klimatu.

Co Was czeka?

- Rękodzieło i prezenty: Odkryjcie unikalne, handmade prezenty, idealne na świąteczne podarunki dla Waszych bliskich.

- Występy artystyczne: Przygotujcie się na magiczne występy muzyczne, taneczne, które dodadzą świątecznego klimatu. Podczas tegorocznego Jarmarku na scenie zaprezentują się dzieci i młodzież ze: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Pieszyckiej Harcerskiej Organizacji Podziemnej, Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi, 7 DH "Iskra" im. Pieszyckiej Harcerskiej Organizacji Podziemnej, Przedszkole Publiczne nr 2 w Pieszycach, BWA BREAKERS PIESZYCE, sekcja wokalna Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury w Pieszycach, balet "Krystal" oraz fitness dance.

- Smakołyki: Rozsmakujcie się w pysznych potrawach i słodkościach.

- Targi świąteczne: Przejrzyjcie stoiska z tradycyjnymi ozdobami świątecznymi, które sprawią, że Wasz dom zajaśnieje świątecznym blaskiem.