"Z OPOWIEŚCIĄ CI DO TWARZY"

W pierwszy dzień wakacji w bibliotece poznaliśmy różne formy opowiadania oraz… przygotowaliśmy sobie piękne maski na piątkową sesję zdjęciową. We wtorek kończyliśmy nasze maski, przedstawialiśmy swoje postacie oraz słuchaliśmy podcastu o… grzybach! Przy okazji mamy kilka przepisów na wspaniałe i aromatyczne dania do wykorzystania w domu. Pieszycka sekcja teatralna może się spodziewać nowego narybku – okazuje się, że nasi podopieczni mają nie lada talent, a nawet teatralny dryg! Teatrzyk Kamishibai to taki wspaniały wynalazek, który sprawia, że możecie mieć teatr gdzie chcecie, my mieliśmy między regałami, na pracach naszych uczestników dominowały wróżki, drzewa i... koty. Wakacje w bibliotece dobiegły końca. Postanowiliśmy więc spędzić ostatni dzień na sali widowiskowej - uwieczniliśmy nasze piękne maski i przebrania, pobawiliśmy się w drożdże i głuchy telefon (nie macie pojęcia, jakie ciekawe słowa nam wychodziły!). To był udany tydzień. Dziękujemy!

Dofinansowano ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Pieszycach.

{gallery}galeria2022/z-opowiescia-gall{/gallery}