Już 20 czerwca spotykamy się w magicznej atmosferze Park Miejski w Pieszycach, by wspólnie celebrować najkrótszą noc w roku.
W programie m.in.:
18:00 – warsztaty tworzenia wianków i kadzideł słowiańskich z Anna Jabłońska I Lawendowy koszyk
18:00 – joga
20:00 – warsztaty tańców dawnych
20:30 – koncert zespołu Rustica
22:00 – pokaz ognia
Dodatkowo czeka na Was: strefa relaksu, gastronomia, stoiska tematyczne i lokalnych twórców oraz ognisko.
Zachęcamy do stroju w klimacie wydarzenia: jasne barwy, wianki, lekkie sukienki, lniane koszule… Niech będzie słowiańsko!
Przyjdźcie i zanurzcie się z nami w magii najkrótszej nocy w roku.
Do zobaczenia!
