Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury w Pieszycach jest Beneficjentem Programu Instytut Książki

„Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2020”. Celem programu jest zapewnienie zrównoważonego dostępu do nowoczesnych technologii i wyrównanie szans mieszkańców miejscowości w gminach o najniższych dochodach podatkowych na jednego mieszkańca poprzez wyposażenie bibliotek w tych gminach w nowoczesny sprzęt komputerowy. W ramach przyznanego dofinansowania w wysokości 29 600 zł zakupiono: komputery stacjonarne, komputery przenośne, urządzenia wielofunkcyjne i czytniki książek. Całkowita kwota wydatków na realizację zadania wynosi 35 200,00 zł, finansowy wkład własny Instytucji wynosi 5 600,00 zł.
#kraszewski2020 #komputerydlabibliotek

#kraszewski2020 #komputerydlabibliotek