Warsztaty artystyczne - lizakowe cuda
Warsztaty artystyczne - wiklina 🧺
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska- Polska 2014-2020 nr CZ.11.4.120/0.0/0.0/15_006/0000080 pn. ,,Kultura i współpraca nam wszystkim się opłaca”.
Uczestnikami warsztatów artystycznych były dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Pieszyckiej Harcerskiej Organizacji Podziemnej oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnym w Pieszycach.
Uczestnicy warsztatów lizakowych wybrali kolor i smak masy lizakowej, wykonanej według tajemniczej receptury. Dzieci dowiedziały się jak powstały pierwsze lizaki, jakie tajemnice skrywają i co sprawia, że wszyscy tak je kochają. Uczestnicy wykonali dwa bajkowe lizaki, które zapakowane zabrali ze sobą.
Warsztaty wikliniarskie pochłonęły naszych uczestników, młodzi rękodzielnicy w ciszy i skupieniu wykonali koszyczki oraz elementy dekoracyjne.
Dziękujemy ModraSova
Dziękujemy Warsztaty Plecionkarskie - Pracownia ARTEX