Warsztaty artystyczne – magiczno – chemiczne 👩🔬👍🥽
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska- Polska 2014-2020 nr CZ.11.4.120/0.0/0.0/15_006/0000080 pn. ,,Kultura i współpraca nam wszystkim się opłaca”.

Któż z nas nie lubi ciekawych eksperymentów, gdy jest dużo dymu, światła, huku…? Kto nie jest ciekawy co się wydarzy, gdy połączymy ogień z wodą..? Każdy chciałby przenieść się do barwnego świata chemii jako szalony naukowiec i sprawdzić co się dzieje, gdy zaprzyjaźnimy się z chemią. Właśnie dziś w Miejskiej Bibliotece Publicznej - Centrum Kultury w Pieszycach odbyły się warsztaty chemiczno-magicznych. Nasi uczestnicy obserwowali, ale przede wszystkim brali aktywny udział w zajęciach, pod bacznym okiem instruktora wykonując samodzielnie eksperymenty chemiczne, łącząc ze sobą substancje o różnych właściwościach.

Dziękujemy za świetną zabawę - ModraSova

Warsztaty artystyczne – magiczno – chemiczne 👩🔬👍🥽