WOLNY DOSTĘP DO PÓŁEK 📣📚📣

Od 17 sierpnia (poniedziałek), przywracamy wolny dostęp do półek. Oznacza to, że nasi Czytelnicy będą mogli ponownie swobodnie poruszać się między regałami w poszukiwaniu interesujących pozycji książkowych.
✅Prosimy o skrócenie czasu pobytu w placówce do niezbędnego minimum, tak aby zachować płynność ruchu i umożliwić skorzystanie ze zbiorów jak największej liczbie Czytelników.
✅Schody pozostają wyłączone z użycia, należy udać się do windy - biblioteka znajduje się na 2 piętrze.
✅Udostępniamy stanowiska komputerowe tylko i wyłącznie do skorzystania z Internetu, edytorów teksu itp. - nie będzie możliwości grania w gry komputerowe.
✅Czekamy na Was od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.
Serdecznie zapraszamy 🙂

WOLNY DOSTĘP DO PÓŁEK 📣📚📣

✅Czekamy na Was od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.
Serdecznie zapraszamy 🙂