Kochani, zaplanowany przez naszą Bibliotekę finał akcji „Mała książka - wielki człowiek” nie mógł niestety dojść do skutku z powodu obostrzeń. To nie znaczy, że o Was zapomnieliśmy! Wciąż możecie zbierać naklejki i odbierać dyplomy! Dla Waszego i naszego bezpieczeństwa rekomendujemy odwiedziny w Bibliotece bez towarzystwa, jednak każdy czytelnik – duży czy mały, który zadeklaruje taką chęć otrzyma od nas naklejkę z delfinkiem. Do akcji cały czas można zapisywać nowych małych Wielkich Czytelników. Ponadto, jeśli wybierzecie książeczkę omawianą na naszym Facebooku dostaniecie dwa delfinki.🐬🐬 Już za chwilę, już za moment ruszy kolejna edycja akcji, podczas której zaprosimy czytelników z rocznika 2014-2017, to będzie kolejny - udany sezon. Zapraszamy!