Co się zmieni?

1.    Godziny otwarcia.

2.    Obowiązkowa dezynfekcja.

3.    Obowiązkowe zakrywanie nosa i ust na terenie instytucji.

4.    Odpowiednie odstępy – zachowujemy bezpieczną odległość.

5.    Do Biblioteki dostaniemy się tylko windą z parteru - nie przemieszczamy się schodami pomiędzy piętrami.

6.    Brak wolnego dostępu do książek.

7.    Ograniczone usługi.

8.    Limit wypożyczeń na jedną kartę.

W jakich godzinach będzie otwarta Biblioteka?

Od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-17:00

Jak będzie wyglądała obsługa Czytelników?

Biblioteka w Pieszycach

·         Obowiązkowo dezynfekujemy ręce po wejściu do budynku.

·         Windą wjeżdżamy na 2 piętro, sterowanie windą jest możliwe jedynie od środka, jeśli winda jest na parterze otwarta to oznacza, że można wejść, nacisnąć i wtedy winda się zamyka.

·         Biblioteka: przy wyjściu z windy ustawione jest stanowisko zwrotu książek/audiobooków, nie wchodzimy dalej do pomieszczeń, stanowisko zwrotów oddzielone jest plexi od stanowisk pracowników.

·         Książki/audiobooki zwracamy poprzez stanowisko samowypożyczeń, następnie wkładamy je do worka, który znajduje się obok stanowiska.

·         Pracownicy biblioteki sprawdzają w systemie poprawność zwrotu i oznaczają książki/audiobooki jako znajdujące się w kwarantannie (kwarantanna trwa 7 dni, w tym czasie egzemplarze nie są dostępne dla czytelników).

·         Limit wypożyczeń na jedną kartę biblioteczną wynosi 3 egzemplarze.

·         Pracownicy biblioteki wyszukują książki/audiobooki, które chcą Państwo wypożyczyć, wypożyczenia dokonują również Pracownicy Biblioteki w systemie i gotowe J

W bibliotece może przebywać tylko jedna osoba, dopuszczalne są dwie, jeśli potrzebna jest pomoc opiekuna (np. dla dzieci, osób starszych).

Bardzo prosimy, aby w miarę możliwości dzwonić wcześniej do Biblioteki w celu zamówienia książek, które chcieliby Państwo wypożyczyć, skróci to czas obsługi:

tel. 74 836 53 41 wew. 25

Ponadto bardzo prosimy o wyrozumiałość, stosowanie się do wszystkich zaleceń i próśb pracowników, aby było bezpiecznie dla wszystkich J
Co się zmieni?

1.    Godziny otwarcia.

2.    Obowiązkowa dezynfekcja.

3.    Obowiązkowe zakrywanie nosa i ust na terenie instytucji.

4.    Odpowiednie odstępy – zachowujemy bezpieczną odległość.

6.    Brak wolnego dostępu do książek.

7.    Ograniczone usługi.

8.    Limit wypożyczeń na jedną kartę.

W jakich godzinach będzie otwarta Biblioteka?

Od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-17:00

Jak będzie wyglądała obsługa Czytelników?

Biblioteka w Pieszycach

·         Obowiązkowo dezynfekujemy ręce po wejściu do budynku.

·         Limit wypożyczeń na jedną kartę biblioteczną wynosi 3 egzemplarze.

tel. 74 836 53 41 wew. 25