Poezję można rozumieć, albo nie. Można lubić, albo nie. Można też tworzyć oraz prezentować. Jedno jest pewne, dnia 28.02.2020r w naszym Centrum Kultury spotkały się osoby, którym temat poezji nie był obojętny. Podczas eliminacji miejskich do XXV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK jury (o dziwo zgodnie!) wybrało czterech najlepiej prezentujących się uczestników. Do dalszego etapu przeszły Blanka Dobrowolska, Karolina Wagnerowska, Blanka Protaziuk oraz Emilia Wolińska Laureaci już 11.03.2020r (młodsi) i 12.03.2020r (starsi) będą walczyć w eliminacjach powiatowych. Gratulujemy, trzymamy bardzo mocno kciuki i życzymy powodzenia, chociaż po tym, co dzisiaj mieliśmy przyjemność oglądać, według nas kolejne podium to tylko formalność!