Zapraszamy na wyjątkowy Dzień Kobiet w Pieszycach pt. "PIESZYCE UBRANE W MARZENIA SILNYCH KOBIET"

Tym razem sprawimy, że Twoje marzenia nie zostaną odłożone na półkę i nie zakryją się tabunami kurzu. Będziemy je realizować i spełniać!
Czego potrzebujesz? Motywacji? Wskazania kierunku, drogi? Konkretnych przykładów? Skorzystaj z szansy, którą w tej chwili Ci podsuwamy i wejdź w nowy rok z jasno wytyczonymi celami i narzędziami – do ich realizacji.
To wspaniała okazja, aby marzenia "ukonkretnić" - dopiero gdy uświadomimy sobie i zobaczymy na obrazkach, czego chcemy, otworzy się droga do spełnienia marzenia!

Warsztat poprowadzi Marzena Ewa Zdolska
Właścicielka Agencji Kreatywnej Clever Media i marki osobistej Marzena Ewa Zdolska, pomysłodawczyni i organizatorka trzech edycji ogólnopolskiego eventu - Dolnośląskiego Forum Business & Motivation.

Wielokrotnie nagradzana za swoją działalność w biznesie.
Topowa trenerka z zakresu rozwoju osobistego, marketingu i budowania marki. Pełna charyzmy i narzędzi mówczyni motywacyjna, która porywa swoją opowieścią tłumy.

Aby wziąć udział w warsztatach przyjdź i odbierz darmową wejściówkę do MBP-CK w Pieszycach.

Ilość miejsc ograniczona!

Warsztat poprowadzi Marzena Ewa Zdolska

Wielokrotnie nagradzana za swoją działalność w biznesie.

Ilość miejsc ograniczona!