Zapraszamy dzieci na Spektakl interaktywny
"DRUID MACIEJ I MĄDROŚĆ ZIELONEGO LASU"

Interaktywny spektakl Druid Maciej i mądrość Zielonego Lasu, to fantastyczna opowieść o przyjaźni, radości i poświęceniu w imię słusznej sprawy. Nawiązuje do zagadnień ekologii i dbania o środowisko. W humorystyczny sposób, poprzez interaktywną zabawę, pokazuje, że w największej nawet opresji jesteśmy w stanie stanąć na wysokości zadania, gdy mamy obok siebie przyjaciela od serca. Nigdy nie wiadomo przecież jakie wyzwania postawi przed nami świat!
🗓 12.02.2020

Sala widowiskowa MBP-CK w Pieszycach
Wstęp wolny

Zapraszamy dzieci na Spektakl interaktywny