Zapraszamy Państwa na Kabaret CZWARTA FALA

Bilety do nabycia w MBP-CK Pieszyce
I piętro - sekretariat
tel: 665 002 242

Kabaret Czwarta Fala- formacja młodego pokolenia, istniejąca od września 2009 roku, w skład której wchodzą 3 osoby- Mateusz Lewkowicz, Damian Lebieda oraz Bartłomiej Cedro.

Twórcy hitu „Wieśka Tico”, który na YouTube osiągnął przeszło 53 milionów wyświetleń, „Passat robi we wsi szum” (60 milionów wyświetleń), jak również innych parodii, które zna cała Polska.
Ich kanał śledzi ponad 600 000 osób, co sprawia, iż Czwarta Fala jest najpopularniejszym kabaretem w polskim Internecie.

Młodzi, pełni pozytywnej energii, zawsze gotowi na interakcje z widownią- tak w skrócie można opisać Czwartą Falę. Twórcy przygód dwóch nierozgarniętych dresiarzy- Kloca i Wentyla, przybywają do Państwa z programem Made in Poland, żeby porwać Was w świat pełen humoru.

Usiądźcie wygodnie, przygotujcie się na świetną zabawę i pozwólcie się porwać Czwartej Fali !

Bilety już w sprzedaży.

Zapraszamy Państwa na Kabaret CZWARTA FALA