O co chodzi z tym całym patriotyzmem? Czy żeby zasłużyć na to miano trzeba przelać swoją krew za kraj? Tworzyć hymny ku chwale ojczyzny? Czy wystarczy wiedzieć jak nazywa się prezydent i w którą stronę zerka orzeł z godła? Na te oraz wiele innych pytań postarali się odpowiedzieć uczniowie z pieszyckich szkół podstawowych podczas spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej. PorozmawiajMY proszę o… Patriotyzmie to nie była zwykła lekcja, to dialog poprowadzony pomiędzy Polakami, odpowiedzi na nurtujące pytania i pierogi z nieoczywistym farszem.

Spotkania odbyły się w ramach obchodów Święta Niepodległości.

Spotkania odbyły się w ramach obchodów Święta Niepodległości.