Filia MBP-CK w Rościszowie znajduje się przy drodze wojewódzkiej 382 (Rościszów 51a), którą wielu turystów zmierza w kierunku Gór Sowich i wieży widokowej na szczycie Wielka Sowa. Właśnie tam turyści często wstępują po materiały promocyjne i informację turystyczną i Od dziś nie będą już wychodzili z pustymi rękoma. Specjalnie dla nich został przygotowany kącik z materiałami promocyjnymi i informacyjnymi Gminy Pieszyce.

Materiały można pobrać w godzinach otwarcia filii, tj. w od poniedziałku do piątku (poza czwartkiem) w godzinach od 🕑10:00 do 17:00.