Zapraszamy na wystawę kanarków i ptaków egzotycznych, która odbywa się w ramach Otwartych Mistrzostw Dolnego Śląska organizowanych przez Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych oddział w Wałbrzychu.
Akcją towarzyszącą tym wydarzeniom jest KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY pt. „KANAREK”.

Wstęp otwarty i rozstrzygnięcie konkursu - niedziela, 17 listopada 2019 r.

Regulamin konkursu

Wstęp otwarty i rozstrzygnięcie konkursu - niedziela, 17 listopada 2019 r.

Regulamin konkursu