Zapraszamy na warsztaty piwowarskie🍺

W trakcie warsztatów dowiecie się, z czego robi się piwo, poznacie proces jego produkcji, przekonacie się o różnicach pomiędzy gatunkami złocistego napoju, a prowadzący – Wojciech Szeląg, członek Stowarzyszenia Piwowarów Domowych zdradzi, jak robi się domowe piwo.
➡️ Warsztaty odbędą się w piątek 25 października o godzinie 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Kultury w Pieszycach.
Wstęp wolny 🆓 oczywiście tylko dla osób pełnoletnich 🚷

Zapraszamy na warsztaty piwowarskie🍺