Aktualności

Aktualności

„ Rozumiem kobiece emocje” – to hasło wybrzmiało w rościszowskiej bibliotece dnia 18.10.2019r. podczas spotkania w Dyskusyjnym Klubie Książki. Powieści obyczajowe często uznawane za łatwe, lekkie i przyjemne, z czym nie do końca zgodziły się nasze klubowiczki, szczególnie jeśli chodzi o twórczość popularnej autorki Karoliny Wilczyńskiej. Jej książki w większości to kilkutomowe serie pozwalające lepiej zaprzyjaźnić się z bohaterami, których losy często splatają się z tymi z życia naszych czytelniczek. Zauważyłyśmy, że przez to, iż autorka mocno porusza nasze emocje jej powieści mają charakter terapeutyczny i nie bez przyczyny pisarka została Ambasadorką kampanii społecznej promującej czytelnictwo: „ Książka jest kobietą”. Poza omówieniem co nowego na półkach, jak to kobiety nie ominęły tematów: zdrowia, diety i ciekawych przepisów. Dziękuję i zapraszam na następne DKK.

„ Rozumiem kobiece emocje” – to hasło wybrzmiało w rościszowskiej bibliotece dnia 18.10.2019r. podczas spotkania w Dyskusyjnym Klubie Książki. Powieści obyczajowe często uznawane za łatwe, lekkie i przyjemne, z czym nie do końca zgodziły się nasze klubowiczki, szczególnie jeśli chodzi o twórczość popularnej autorki Karoliny Wilczyńskiej. Jej książki w większości to kilkutomowe serie pozwalające lepiej zaprzyjaźnić się z bohaterami, których losy często splatają się z tymi z życia naszych czytelniczek. Zauważyłyśmy, że przez to, iż autorka mocno porusza nasze emocje jej powieści mają charakter terapeutyczny i nie bez przyczyny pisarka została Ambasadorką kampanii społecznej promującej czytelnictwo: „ Książka jest kobietą”. Poza omówieniem co nowego na półkach, jak to kobiety nie ominęły tematów: zdrowia, diety i ciekawych przepisów. Dziękuję i zapraszam na następne DKK.

MKiDN_A_rgb.jpgRPOWD_100121_zestawienie_znakow_kolor.jpgaa.jpgbn.jpgewtlogo.jpglegimi.pnglogo_Biblioteka plus.jpglogo_FRSI_pelna_nazwa_PL_300dpi.jpglogo_nazwa_PL_300dpi.jpgrozwoj_czytelnictwa.jpg

MBP - Centrum Kultury w Pieszycach

M. Kopernika 37
58-250 Pieszyce
Tel: 74 836 53 41

Godziny otwarcia

Dział administracji:
poniedziałek - piątek:  800 - 1600

Dział biblioteki:
poniedziałek - piątek:  900 - 1700

Filia w Rościszowie:
poniedziałek, wtorek, środa, piątek:  1000 - 1700

Instagram

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się