„ Rozumiem kobiece emocje” – to hasło wybrzmiało w rościszowskiej bibliotece dnia 18.10.2019r. podczas spotkania w Dyskusyjnym Klubie Książki. Powieści obyczajowe często uznawane za łatwe, lekkie i przyjemne, z czym nie do końca zgodziły się nasze klubowiczki, szczególnie jeśli chodzi o twórczość popularnej autorki Karoliny Wilczyńskiej. Jej książki w większości to kilkutomowe serie pozwalające lepiej zaprzyjaźnić się z bohaterami, których losy często splatają się z tymi z życia naszych czytelniczek. Zauważyłyśmy, że przez to, iż autorka mocno porusza nasze emocje jej powieści mają charakter terapeutyczny i nie bez przyczyny pisarka została Ambasadorką kampanii społecznej promującej czytelnictwo: „ Książka jest kobietą”. Poza omówieniem co nowego na półkach, jak to kobiety nie ominęły tematów: zdrowia, diety i ciekawych przepisów. Dziękuję i zapraszam na następne DKK.