W holu Miejskiej Biblioteki Publicznej - Centrum Kultury w Pieszycach przygotowana została wystawa obrazów 🎨🎨. Jej część można obejrzeć bezpośrednio przechadzając się w pobliżu MBP-CK. Zapraszamy także do środka, aby zobaczyć nieco więcej

Prezentowane obrazy namalowane zostały podczas zajęć z rysunku i malarstwa w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Kultury w Pieszycach, które prowadzi Ryszard Urban. Właśnie trwa nabór na kolejny rok działania sekcji. Serdecznie zapraszamy - może i w przyszłości w naszej galerii zawisną właśnie Twoje prace.

Część prezentowanych obrazów namalowana została podczas pleneru malarskiego, który odbył się w dniach 20 - 21 września 2019 r. w Stajnia Podolin.
Organizacja pleneru współfinansowana była ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska 2014-2020 za pośrednictwem Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Glacensis. Projekt nr CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_008/0001411 pn. ,,Poznajmy się nawzajem!”.