Kultura to także współpraca, dlatego MBP – CK w Pieszycach i Szkoła Podstawowa nr. 1 im. Pieszyckiej Harcerskiej Organizacji Podziemnej w Pieszycach wspólnie stworzyły warunki do rozwoju dzieci wybitnie uzdolnionych, które cały czas chcą się rozwijać.
Przed nami kolejne spotkania i kolejne grupy. Dziś w zajęciach uczestniczyły dzieci z

Koła Matematyczno – Przyrodniczego oraz dzieci z Koła Ortograficznego prowadzone przez
Panią Agatę Szel i Panią Małgorzatę Kołt.
Uczestnicy zajęć poprzez zabawę i różnorakie eksperymenty mogą w przyjemny i ciekawy sposób zgłębiać swoją wiedzę.

Panią Agatę Szel i Panią Małgorzatę Kołt.