Stowarzyszenie Przyjaciół Głuszycy zaprasza mieszkańców Gmin Nowa Ruda, Głuszyca, Pieszyce, Jedlina-Zdrój, Walim do udziału w Konkursie Literackim o Pióro Stanisława Michalika Moja „mała Ojczyzna”.

Celem konkursu jest m.in. promocja zasobów kulturowych, historycznych i przyrodniczych całego obszaru Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo Sowiogórskie” z uwzględnieniem tematyki ochrony środowiska. Do udziału w konkursie zachęcamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Prace w dowolnym gatunku literackim (np. opowiadanie, legenda, wiersz, kartka z pamiętnika) należy złożyć do 18 września 2019 r. osobiście w siedzibie Centrum Kultury- Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy, ul. Grunwaldzka 26 , 58-340 Głuszyca lub listownie na adres CK-MBP w Głuszycy lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Regulamin i więcej informacji pod adresem: https://ckmbp.gluszyca.pl/konkurs-literacki-o-pioro-stanis…/