„Kolorowe wakacje” za nami!
Uczestnicy podczas cyklu zajęć wykonali figurki z masy plastycznej, podkładki pod kubki, obrazy z ziaren, obrazy z papierowych elementów, kwiaty z barwionego kleju a w wolnej chwili wszyscy grali w kalambury. Razem świetnie spędziliśmy ten czas na zabawie i nauce nowych technik plastycznych, które w przyszłości każdy będzie mógł samodzielnie wykorzystać w domu.
Dziękujemy za obecność i czekamy na kolejne spotkania.

„Kolorowe wakacje” za nami!
Dziękujemy za obecność i czekamy na kolejne spotkania.