Serdecznie zapraszamy na bezpłatny, otwarty pokaz filmu pt. „Twarze, plaże” (2017)

👉 14 czerwca
👉 godz. 18.00
👉 Sala widowiskowa MBP-CK w Pieszycach.

Wydarzenie jest realizowane we współpracy ze Stowarzyszenie Edukacji Krytycznej

Nominowany do Oscara za najlepszy film dokumentalny oraz nagrodą L'Œil d'or, podczas Festiwalu Filmowego w Cannes film dokumentalny opowiadający o niezwykłej, artystycznej podróży.
Film „Twarze, plaże” to wzruszająca opowieść o podróży dwójki ludzi, autorów dokumentu, po najodleglejszych zakątkach Francji. Podczas swojej wyprawy, artyści tworzą portrety wszystkich osób które spotykają. Ich zdjęcia umieszczają potem na budynkach, tworząc wspaniałe, artystyczne instalacje. Ta podróż to też doskonała okazja do rozmowy z mieszkańcami małych, francuskich miejscowości.

👉 14 czerwca
👉 godz. 18.00
👉 Sala widowiskowa MBP-CK w Pieszycach.

Wydarzenie jest realizowane we współpracy ze Stowarzyszenie Edukacji Krytycznej