Serdecznie zapraszamy na bezpłatny pokaz filmu "Siła kobiet" - to opowieść o dzielnych kobietach mieszkających w najdalszych częściach świata i artyście, który pokazuje ich siłę. Pokaz filmu jest elementem projektu "Kantata Krosien" realizowanego przez Stowarzyszenie Edukacji Krytycznej w Bielawie, Pieszycach i Dzierżoniowie, którego celem jest promowanie kobiecych historii - byłych pracownic zakładów tkackich.

Projekcji towarzyszyć będzie rozmowa z twórcami projektu.
🔸 10 maja 2019 (piątek)
🔸 Godz. 12.00
🔸 MBP-CK w Pieszycach, sala widowiskowa

Kolejny pokaz filmu już 14 czerwca w godzinach popołudniowych, szczegóły niebawem.

Projekcji towarzyszyć będzie rozmowa z twórcami projektu.
🔸 10 maja 2019 (piątek)
🔸 Godz. 12.00