W piątek 12 kwietnia Centrum Kultury gotowało! W dodatku tylko WARZYWNIE! 😄 W zorganizowanych po raz pierwszy warsztatach kulinarnych wzięło udział 10 osób. Każda z par pracowała nad konkretnym daniem, efekty były powalająco smaczne! Ugotowaliśmy i gawędząc spożyliśmy: chlebek jaglany, ekspresową soczewicową z mlekiem kokosowym i warzywami, burgery buraczane i żółty pilaw z komosy oraz słodki mazurek jaglany. I tak naprawdę trudno stwierdzić, co podobało się nam bardziej: czy uwijanie się przy garach (a przy tym zawieranie nowych znajomości!) czy degustacja i rozmowy już przy stole. Wnioski po warsztatach: chcemy powtórki! Nowe menu już się tworzy!