„JABŁUSZKOWY PRZYJACIEL, CZYLI W PRZYJAŹNI TKWI SIŁA”
W ramach projektu edukacyjnego Pani Agaty Szel „Poznajemy nowych przyjaciół, sąsiednie miasto i okolice, piszemy listy”, w dniu 27.02.2019r odwiedziły bibliotekę dzieci z kl. II b ze Szkoły Podstawowej Nr1 w Pieszycach oraz dzieci z Ekologicznej Szkoły Podstawowej Nr 7 w Bielawie. Zajęcia prowadziła Pani Grażyna Król. Celem spotkania, było zapoznanie dzieci z Miejską Biblioteką Publiczną – Centrum Kultury, promowanie biblioteki , wspólna zabawa i integracja w grupie. Dzieci pod okiem Pań, Agaty Szel, Marty Poradnik i Anny Mazurek , z wielkim zaangażowaniem wykonywały „Jabłuszkowego przyjaciela”. Na zakończenie spotkania, dzieci śpiewały piosenkę „W przyjaźni tkwi siła” i obejrzały fragment bajki filmowej.

„JABŁUSZKOWY PRZYJACIEL, CZYLI W PRZYJAŹNI TKWI SIŁA”