W każda środę w MBP-CK w Pieszycach odbywają się zajęcia plastyczne na których uczestnicy mają możliwość rozwinąć swoją kreatywność oraz umiejętności manualne podczas opracowywanych zagadnień na zajęciach.

Hasłem przewodnim ostatnich zajęć było „akwarium” czyli praca w grupach wykorzystująca w dużej mierzę wyobraźnię, kreatywność oraz współprace wszystkich uczestników zajęć. Dzieci podczas warsztatów miały wiele frajdy wykorzystując podczas pracy farby do malowania palcami ale także zwykłe farby plakatowe. Oprócz brudnych ubrań i rąk pojawiło się wiele radości na buziach dzieci. Czekamy z niecierpliwością na kolejne zajęcia plastyczne.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć artystycznych MBP-CK w Pieszycach

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć artystycznych MBP-CK w Pieszycach