To hasło tegorocznych tygodniowych spotkań feryjnych w bibliotece, o których mówimy z żalem, że się skończyły. Uczestnicy z wielkim zaangażowaniem realizowali scenariusze spotkań przygotowane i prowadzone przez Panią Grażynę Król. Inspiracją do działań stały się książki Wojciecha Widłaka „Syrop maga Abrakabry”, „Marta i ufoludek”, „O smoku spod Wawelu” oraz Ewy Nowak „Szarka”. Były czarodziejskie kule wykonane z nitek, smoki i smoczyska, ufoludki, wilki, gry, zabawy i bajki filmowe. Celem spotkań, było rozwijanie zainteresowań czytelniczych oraz rozwijanie wyobraźni uczestników, budowanie poczucia własnej wartości i wyjątkowości, czyli tego czego dzieci najbardziej potrzebują. Podsumowując, było swobodnie i wesoło.