11 grudnia w MBP-CK w Pieszycach odbyła się „Wigilia pokoleń”.
Tematem przewodnim spotkania, było Boże Narodzenie w poezji. Prowadząca spotkanie Pani Joanna Mrzygłód złożyła wszystkim życzenia świąteczne i serdecznie podziękowała za przybycie.
Przy stole rozbrzmiewały kolędy i pastorałki. W ten wyjątkowy wieczorny nastrój wprowadził nas Pan Józef Książek, przygrywając na akordeonie. Krótka prezentacja wierszy w wykonaniu naszych uczestników spotkania „Kolęda”- Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ”Pomódlmy się w noc Betlejemską” - Ks. Jana Twardowskiego „Przyjście Mesjasza” - Adama Asnyka i „Kolęda” - Kamila Baczyńskiego ubarwiły świąteczny wieczór. Podczas spotkania wykonaliśmy wspólnie stroik bożonarodzeniowy. Boże Narodzenie dla wielu z nas to czas osobistych wspomnień i refleksji.

"Jeżeli tak uroczyście obchodzimy Narodzenie Jezusa czynimy to dlatego, aby dać świadectwo, że każdy człowiek jest kimś jedynym i niepowtarzalnym" - Jan Paweł II

11 grudnia w MBP-CK w Pieszycach odbyła się „Wigilia pokoleń”.