1 października 2022 r. o godzinie 15:00 w naszej bibliotece odbędzie się VIII wydanie ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek. W tym roku bawimy się pod hasłem „To się musi powieść”. Tym razem przygotowaliśmy dla Was spotkanie autorskie z Jacqueline Rowiecka, właścicielką Dziecięcej Akademii Dietetycznej, psychodietetyczką oraz autorką książki „Siedmiomilowe podróże. Przewodnik po Polsce dla dzieci”. Co prawda sezon urlopowy już się skończył, jednak po Polsce podróżować można cały rok! Autorka podpowie nam gdzie pojechać oraz… co zjeść! Zapraszamy rodziców z dziećmi, a także każdego miłośnika dobrego jedzenia.

Na spotkanie obowiązują zapisy pod numerem telefonu 570 386 787

Na spotkanie obowiązują zapisy pod numerem telefonu 570 386 787