Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo Sowiogórskie" rozpoczyna druki cykl spotkań warsztatowych, poświęconych przygotowaniu nowej Lokalnej Strategii Rozwoju obszaru obejmującego Gminy: Głuszyca, Jedlina-Zdrój, Gminę Nowa Ruda, Pieszyce oraz Walim.

Chcesz sfinansować SWÓJ pomysł? Przyjdź i wskaż w jakim kierunku chcesz się realizować!

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w proces budowy i opracowywania głównych założeń tego dokumentu - określeniu potrzeb rozwojowych i potencjału obszaru jak również celów strategii.

Poza spotkaniami bezpośrednimi zaplanowano możliwość konsultowania poszczególnych, tworzonych części LSR z wykorzystaniem zróżnicowanych form komunikacji - w tym elektronicznej. Zapraszamy do:

- punktu konsultacyjnego w biurze LGD przy ul. Grunwaldzkiej 26 (dostępne ankiety papierowe),

jak również na stronę internetową www.partnerstwo-sowiogorskie.pl gdzie wkrótce pojawią się:

- opracowane materiały ze spotkań do których będzie można wnosić uwagi za pośrednictwem formularza kontaktowego (e-mail)

- ankieta elektroniczna /formularz google/

- formularz składania uwag do poszczególnych części projektu LSR