Ludowy Klub Sportowy „Boxmet” Piskorzów we współpracy z partnerem projektu Miejską Biblioteką Publiczną - Centrum Kultury w Pieszycach zaprasza wszystkich zainteresowanych na wydarzenie Wielki Dzień Pszczół, realizowane w ramach projektu grantowego Nasze Góry Sowie.

Czy pszczoły mieszkają tylko w ulach?  Czy każdy rój ma matkę? Czy bez pszczół istniałoby życie na Ziemi? Podczas wydarzenia poznamy życie oraz zwyczaje tych fantastycznych stworzeń, poszukamy odpowiedzi na nurtujące pytania a także wspólnie nauczymy się budować hotele i domki dla owadów. Serdecznie zapraszamy na „Wielki Dzień Pszczół” w Gminie Pieszyce.

Zadanie grantowe „Wielki Dzień Pszczół” realizowane w ramach projektu grantowego pn. „Nasze Góry Sowie” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020