Wolności oddać nie umiem - recital profilaktyczny Gabriel Fleszar.

W recitalu wzięła udział młodzież z pieszyckich szkół oraz mieszkańcy Gminy Pieszyce. Spotkanie oprócz charakteru czysto muzycznego, poruszyło problemy związane z profilaktyką uzależnień. Recital przeplatany opowieściami z życia piosenkarza oraz jego znajomych uzależnionych od narkotyków.
Wydarzenie zorganizowane w ramach kalendarza wydarzeń z okazji 60-lecia Nadania Praw Miejskich Pieszycom.

* Dofinansowanie ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Pieszycach
Organizator wydarzenia  - Centrum Usług Społecznych w Pieszycach

Wolności oddać nie umiem - recital profilaktyczny Gabriel Fleszar.

Organizator wydarzenia  - Centrum Usług Społecznych w Pieszycach