Mamy bardzo dobre wieści, wiemy, że na to czekacie, więc spieszymy z informacją - Mikołaj w tym roku odwiedzi Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury w Pieszycach. Zapraszamy na spektakl mikołajkowy "Elf Psotek i czarodziejski młotek" w wykonaniu Kopalnia Marzeń.
Po spektaklu przewidziana jest wizyta Mikołaja i ewentualne wręczanie dzieciom prezentów, które należy dostarczyć do Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury w Pieszycach do dnia 01.12.2021 r.
#mikołaj #magiaświąt #dzieci #spektakl #mbpckwpieszycach

#mikołaj #magiaświąt #dzieci #spektakl #mbpckwpieszycach