Istnieje na świecie pewna grupa niezależnych ekspertów, którzy upodobali sobie jako przedmiot badań zjawiska… dziwne. Amerykańscy naukowcy – bo oczywiście o nich mowa – odkryli, że pogoda ma ogromny wpływ na zachowanie ludzi. I tak np.: listopadowe wiatry, plucha i marazm przedzimia uaktywniają w nas to, co najgorsze. Podczas wichur i opadów deszczu dochodzi do diametralnie większej ilości #bezeceństw, niż w miesiącach ciepłych. Listopad sprzyja ancymonom i hultajom, inspiruje łajdaków i huncwotów. Nie jest to oczywiście żadne usprawiedliwienie dla niegodziwości, które mają miejsce, jednak zauważono, że podła pogoda wyciąga z człowieka ukryte pokłady podłości. Nasze #słówkoTYGODNIA to określenie opisujące niegodne, plugawe zachowanie. Bezecnik to inaczej wstrętna kreatura. Kochani, nie dajcie się wciągnąć w mrok listopada, suplementujcie witaminę D3 i utrzymujcie pogodę ducha. Zamiast zrobić coś złego – na przekór amerykańskim naukowcom – czyńcie dobro wokół siebie. Pięknego dnia.