Aktualności

Aktualności

Podczas spaceru z psem, w drodze na zakupy czy w zwykłym, codziennym biegu zatrzymajcie się na chwilę. Waszym oczom może się ukazać ciekawy, kolorowy ptak. Origami tak jak Haiku wywodzi się z Japonii. To pierwsze to sztuka ożywiania papieru. Haiku natomiast to krótki, trzywersowy utwór, najkrótsza możliwa forma poetycka. Razem z Panem Tadeuszem Żurawkiem oraz Panią Małgorzatą Juchniewicz postanowiliśmy upiększyć nasze miasto i dodać szarym murom nieco koloru i polotu. Miłego czytania.

Podczas spaceru z psem, w drodze na zakupy czy w zwykłym, codziennym biegu zatrzymajcie się na chwilę. Waszym oczom może się ukazać ciekawy, kolorowy ptak. Origami tak jak Haiku wywodzi się z Japonii. To pierwsze to sztuka ożywiania papieru. Haiku natomiast to krótki, trzywersowy utwór, najkrótsza możliwa forma poetycka. Razem z Panem Tadeuszem Żurawkiem oraz Panią Małgorzatą Juchniewicz postanowiliśmy upiększyć nasze miasto i dodać szarym murom nieco koloru i polotu. Miłego czytania.

11223344.jpgMKiDN_A_rgb.jpgRPOWD_100121_zestawienie_znakow_kolor.jpgaa.jpgaaa.jpgbn.jpgewtlogo.jpglegimi.pnglogo_Biblioteka plus.jpglogo_FRSI_pelna_nazwa_PL_300dpi.jpglogo_nazwa_PL_300dpi.jpgrozwoj_czytelnictwa.jpg

MBP - Centrum Kultury w Pieszycach

M. Kopernika 37
58-250 Pieszyce
Tel: 74 836 53 41

Godziny otwarcia

Dział administracji:
poniedziałek - piątek:  800 - 1600

Dział biblioteki:
poniedziałek - piątek:  900 - 1700

Filia w Rościszowie:
poniedziałek, wtorek, środa, piątek:  1000 - 1700

Instagram

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się