VIII Pieszycki Jarmark Bożonarodzeniowy

Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się 18 grudnia w Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury w Pieszycach.
Od 25 października można zgłaszać się na Jarmark Bożonarodzeniowy, zgłoszenia będą przyjmowane do poniedziałku, 15 listopada.
Zapraszamy do udziału twórców ludowych i rękodzielników, przedsiębiorców, którzy mają w swojej ofercie świąteczny asortyment.

Zapraszamy do przysyłania zgłoszeń.
Tel.: 665 002 242

Regulamin, Karta zgłoszenia i zgoda na wykorzystanie wizerunku

VIII Pieszycki Jarmark Bożonarodzeniowy

Zapraszamy do przysyłania zgłoszeń.
Tel.: 665 002 242

Regulamin, Karta zgłoszenia i zgoda na wykorzystanie wizerunku