To był fantastyczny tydzień! Na zakończenie tygodnia, niczym deser po pysznym obiedzie, odwiedziły nas Żabki z Przedszkole Publiczne w Pieszycach. Zabawa była pyszna! Oprócz zwiedzania Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury w Pieszycach i zabawy z książkami bawiliśmy się w Raz, Dwa, Trzy! Baba Jaga patrzy! Sprawdziliśmy, kto trzyma się prosto, testowaliśmy spostrzegawczość. Największą frajdą okazały się bramki informujące o próbie wyniesienia książek, dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy jak najczęściej!
#lekcjabiblioteczna #mbpckwpieszycach

#lekcjabiblioteczna #mbpckwpieszycach