Kluby książek Cię przerażają, czujesz się jak na sprawdzianie z polskiego? W domu ciężko poczytać, obowiązki nie dają o sobie zapomnieć? Ciężko „wyjść do ludzi”, nie wiadomo o czym z nimi rozmawiać? Mamy na to radę! Zapraszamy do CICHEGO KLUBU KSIĄŻKI – w każdy wtorek, przez godzinę będziemy czytać swoje ulubione lektury (każdy swoją), nie będziemy się egzaminować z treści, nie będziemy prowadzić patetycznych dyskusji – jedynie zapytamy Cię, czy słodzisz i czy masz coś do czytania, czy może Ci wypożyczyć? Tyle. Zapraszamy introwertyków, ekstrawertyków, zabieganych i wyluzowanych. Każdego, kto chce poczytać w towarzystwie innych moli książkowych.

Nie obowiązują zapisy, przyjdź, dołącz i baw się dobrze. Zaczynamy 2 listopada o godzinie 16:00.
#cichyklubksiążki #mbpckwpieszycach

#cichyklubksiążki #mbpckwpieszycach