„Akcja reanimacja - kultury”
Warsztaty linorytu

Dzisiaj dzieci próbowały swoich sił w technice linorytu. Podczas warsztatów uczestnicy krok po kroku wykonali autorskie linorytnicze matryce, którymi ozdobili arkusze papieru, tworząc oryginalne grafiki, ilustracje. Ta technika nie należy do najłatwiejszych, ale dzieci poradziły sobie bez problemu.
Dziękujemy za udział w warsztatach uczniom ze Szkoła Podstawowa nr 1 im. Pieszyckiej Harcerskiej Organizacji Podziemnej w Pieszycach
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Kultura - Interwencje 2021”.
2021 NCK IS dofinans interwencje rgb
„Akcja reanimacja - kultury”
Warsztaty linorytu

2021 NCK IS dofinans interwencje rgb