„Akcja reanimacja - kultury”
Warsztaty z długopisami 3D

Oryginalne i niepowtarzalne warsztaty z długopisami 3D za nami. Uczestnicy użyli wyobraźni i zmienili się w twórczego kreatora. Zadaniem było stworzyć oryginalne przedmioty za pomocą specjalnych długopisów. Warsztaty pobudziły kreatywność, wyobraźnię oraz dokładność i cierpliwość.
Dziękujemy za udział w warsztatach uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Pieszyckiej Harcerskiej Organizacji Podziemnej w Pieszycach

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Kultura - Interwencje 2021”.

„Akcja reanimacja - kultury”
Warsztaty z długopisami 3D