Lato i wakacje to idealny czas na celebrowanie miłości. Dla tych, którzy chcą, a nie znaleźli jeszcze swojej drugiej połówki, mamy coś wyjątkowego! Ostatnio w Internecie pojawił się anons towarzyski kawalera, który w treści zastrzegał, że nie toleruje osób, które nie znają znaczenia pewnych słów. Tutaj przychodzimy z pomocą my! Cali na biało, ze słownikiem pod pachą. Mianowicie furażerka, czyli jedno z wymienionych w ogłoszeniu słów, to rodzaj nakrycia głowy. Obecnie najczęściej stosowany przez wojsko lotnicze oraz żołnierki, rzadziej w kuchniach i przez pracowników technicznych. Swoją nazwę w języku polskim furażerka zawdzięcza żołnierzom zaopatrzenia – furażowy to wojskowy zaopatrujący konie. Korzystajcie z naszych ciekawych słów, brylujcie w towarzystwie wyszukanym słownictwem i podbijajcie serca łasych na kunsztowny język amantów.