Daliśmy radę! Pogoda nas nie odstraszyła, nie odstraszyła również mieszkańców. Dziękujemy, że byliście dzisiaj z nami
Uśmiechnięte dzieci, uśmiechnięci rodzice – to było dobre zakończenie wakacji. Dziękujemy za obecność i współpracę:

- OSP Piskorzów
- Animacje Dla Dzieci Happy Kids Party
- Event Junior - Dmuchane atrakcje dla dzieci i dorosłych.
- Rękodzielnikom z Piskorzowa.

Dziękujemy za gościnę Niepublicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi.
Organizatorami Festynu byli: Pieszyce - miasto w Górach Sowich - Urząd Miasta i Gminy Pieszyce oraz Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury w Pieszycach.
Festyn współfinansowany był z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Źródło: https://www.facebook.com/PieszyceMiasto

- OSP Piskorzów
- Animacje Dla Dzieci Happy Kids Party
- Event Junior - Dmuchane atrakcje dla dzieci i dorosłych.
- Rękodzielnikom z Piskorzowa.

Źródło: https://www.facebook.com/PieszyceMiasto