Ustalmy coś raz na zawsze - D I N O Z A U R Y SĄ SUPER!!! Tylko, który jest najfajniejszy? Po wielu burzliwych dyskusjach doszliśmy do wniosku, że nie wiemy. Zdania są mocno podzielone. Potrzebujemy więc waszej pomocy! Do końca miesiąca w Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury w Pieszycach trwa Plebiscyt na NAJFAJNIEJSZEGO DINOZAURA. Możecie oddać głos za każdym razem, kiedy u nas będziecie. We wrześniu rozstrzygniemy spór i w końcu będziemy mogli spać spokojnie. Zapraszamy do głosowania i oczywiście wypożyczania książek.