Czwarty tydzień wakacji pn. „Przyjaźń” dobiegł końca.
Pierwszego dnia wakacji w bibliotece rozmawialiśmy o przyjaciołach, ulubionym jedzonku i przepisie na najlepszą zupę na świecie
Drugiego dnia skorzystaliśmy ze słońca i pogody i wybraliśmy się na festyn z cyklu „Lato w mieście”, zabawa była przednia!
Trzeciego dnia rozmawialiśmy o emocjach i uczuciach. Do pomocy przyszła nam „Petra” i zmiany, jakie zachodziły w jej życiu. Na koniec nasi podopieczni wykonali obrazki z kolejnymi przygodami nietypowej skały.
Czwartego dnia przenieśliśmy się do pracowni plastycznej i stworzyliśmy własne koszulki. Początkowo miały być inspirowane czytanym wcześniej „Małym Księciem", ale dzieciaki miały inne plany na ozdobienie swoich t-shirtów. Jak myślicie, wyszło nam?
Na zakończenie wakacji w bibliotece uczestnicy odebrali własnoręcznie zrobione koszulki. Robiliśmy także pamiątkowe zdjęcia, zajadaliśmy się pizzą i opowiadaliśmy sobie mrożące krew w żyłach opowieści. Okazuje się, że w bibliotece straszy... ale tylko, jak Was tutaj nie ma! Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy częściej.

Współfinansowano z budżetu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
#wakacje #mbpckwpieszycach

Czwarty tydzień wakacji pn. „Przyjaźń” dobiegł końca.

Współfinansowano z budżetu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
#wakacje #mbpckwpieszycach