Pierwsze czytniki trafiły w ręce naszych Czytelników
To zupełna nowość w ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej - Centrum Kultury w Pieszycach! Do biblioteki trafiło 6 czytników e-booków Pocketbook Touch Lux4. Czytniki zostały zakupione z dofinansowania Instytut Książki w ramach programu „Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2020”.
Do każdego czytnika jest już przypisane konto na platformie  Legimi, z wgranym kodem na korzystanie z bazy tysięcy  książek i audiobooków! Możecie także wgrać własny dowolny ebook (LEGALNY!).
Po więcej informacji zapraszamy do biblioteki.
#kraszewski2020 #komputerydlabibliotek

Pierwsze czytniki trafiły w ręce naszych Czytelników
Po więcej informacji zapraszamy do biblioteki.
#kraszewski2020 #komputerydlabibliotek