Ostatni dzień naszych wyjazdowych wakacji dobiegł końca. Dziś bawiliśmy się w Happy Park, był to bardzo intensywny czas, uśmiechy nie znikały z twarz naszych uczestników. Co dobre szybko się kończy, dziękujemy bardzo za ten fantastyczny czas i zapraszamy na kolejne nasze eventy.
Dziękujemy niezawodnej firmie Transport Pasażerski Łukasz Jarowski za bezpieczne podróżowanie.

👇👇👇
Współfinansowano z budżetu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - bardzo dziękujemy
#wakacje #mbpckwpieszycach

👇👇👇