🥳 W sobotę w Miejskiej Bibliotece Publicznej - Centrum Kultury w Pieszycach świętowaliśmy Dzień Dziecka. Podczas animacji pt. „Klauniaki, w poszukiwaniu zagubionych artefaktów” przygotowanych przez Kopalnia Marzeń ️ dzieci bawiły się doskonale.  Dla dzieci, które tego dnia nas odwiedziły czekało mnóstwo atrakcji m.in.: malowanie buzi, szczudlarz, bańki mydlane, konkursy i zabawy sprawnościowe. Każdy uczestnik na zakończenie został obdarowany watą cukrową lub popcornem. Dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy na kolejne wydarzenia.
#DzieńDziecka #zabawa #święto #mbpckwpieszycach

#DzieńDziecka #zabawa #święto #mbpckwpieszycach